Salon fryzjerski Biala Podlaska - fryzjer - barber : Pasjonaci Fryzjerstwa

Przejdź do treści
Keratynowa regeneracja i prostowanie włosów.

Wyselekcjonowane produkty i przeszkolony personel dają gwarancję wysokiej jakości zabiegu.

Made in USA.
Nie niszcz sobie włosów kupując dziwną keratynę w Internecie !

Marzysz o naturalnie zdrowych, prostych i lśniących włosach? Bez godzin spędzonych na pielęgnacji i prostowaniu w domu?

Poznaj zabieg trwałego keratynowego prostowania włosów i ich głębokiej odbudowy.
Jego efekt to proste i zdrowe włosy każdego dnia!
Bez stylizacji, bez wysiłku, nawet przez 4 miesiące.

Zabieg trwałego keratynowego prostowania włosów i ich odbudowy. Jest efektem ponad dziesięcioletnich prac badawczych w tym kraju, innowacyjnej niemieckiej myśli technologicznej oraz najwyższych amerykańskich standardów produkcji. Zabieg ten służy do trwałego prostowania włosów kręconych lub puszących się połączonego z ich dogłębną odbudową w naturalny, bezpieczny i nieinwazyjny sposób. Najnowsza generacja preparatów keratynowych zyskała już opinię wiodących na rynku i to nawet wśród najbardziej wymagających Brazylijskich klientek.

Dzięki unikalnemu połączeniu aktywnych składników zabieg trwałego keratynowego prostowania włosów i ich odbudowy przywraca włosom ich naturalny zdrowy stan oraz odbudowuje liniowo ich strukturę. Włosy na powrót stają się proste i gładkie. Podstawowy aktywny składnik - keratyna - główny budulec m.in. paznokci, skóry oraz włosów regeneruje strukturę włosów, nadaje im połysk oraz eliminuje skręt i puszenie. Antyoksydanty, wyciągi z roślin i witaminy trwale nawilżają włosy i dostarczają niezbędnych składników odżywczych przywracając w konsekwencji naturalną miękkość. Połysk i gładkość to efekt działania kwasów tłuszczowych, które tworzą na włosach niewidoczną barierę ochronną. Zabieg polega na otwarciu łuski włosa, wprowadzeniu składników aktywnych oraz trwałym jej zamknięciu połączonym z rekonstrukcją struktury włosa. Preparaty keratynowe do prostowania włosów i ich odbudowy nie zawierają formaldehydów.

Zabieg trwałego keratynowego prostowania włosów i ich odbudowy przeznaczony jest do włosów kręconych, puszących się lub nieujarzmionych oraz do głębokiej odbudowy włosów osłabionych lub wręcz zniszczonych. Jeśli Twoje włosy spełniają jedną lub więcej przesłanek, ten zabieg jest właśnie dla Ciebie. Efektem będą naturalnie zdrowe, lśniące, niepuszące się i proste włosy nawet przez 4 miesiące. Dodatkowo zabieg wydobędzie niespotykaną głębie koloru Twoich włosów zarówno tego naturalnego jak i naniesionego. Może być wykonywany na wszelkich rodzajach włosów niezależnie od ich stanu, długości oraz rasy. Nie ma żadnych przeciwwskazań by wykonywać go na włosach niepoddawanych wcześniej żadnym procesom chemicznym, czy też koloryzowanych, rozjaśnianych (nawet wielokrotnie) lub prostowanych chemicznie. Im bardziej włosy osłabione czy wręcz zniszczone, tym bardziej widoczny efekt i tym dłużej się utrzymuje.

UWAGA: Jeśli masz włosy mocne, grube, niezniszczone zabiegami chemicznymi (farbowanie i inne) tzw.dziewicze, bardzo kręcące się naturalnie to może być wymagane zrobienie drugiego zabiegu aby uzyskać fajny efekt prostych włosów. Pamiętajmy, że przy zabiegu keratynowym chodzi głównie o głęboką odbudowę włosa a prostowanie jest tak jakby efektem ubocznym. Według informacji różnych producentów keratyn u 10-15% osób nie da się uzyskać idealnie prostych włosów z trwałym efektem. Dla nielicznych mogą się pofalować po 2 myciach, dla większości po 25-30 myciach a u niektórych efekt może trwać do 4-5 miesięcy.
Z opinii wielu fryzjerek wynika, że dla naturalnie mocnych i grubych włosów nie ma sensu wykonywanie zabiegu keratynowego prostowania.
Najczęsciej zadawane pytania oraz odpowiedzi.

Czego nie wolno i co powinnaś robić podczas pierwszych 48 godzin po zabiegu trwałego keratynowego prostowania włosów i ich odbudowy?
- Nie mocz i nie myj włosów. Nie wykonuj czynności mogących powodować pocenie. Jeśli Twoje włosy zamokną, natychmiast je wysusz i wyprostuj (jeśli możliwe, skorzystaj z pomocy fryzjerki, która wykonała zabieg).
- Nie spinaj włosów w kucyk, nie używaj spinek i opasek. Noś włosy rozpuszczone.
- Nie stosuj żadnych produktów stylizacyjnych.
- Do pierwszego mycia włosów użyj szamponu bez chlorku sodu.  Regularnie używaj szamponu aby przedłużyć i zoptymalizować działanie zabiegu keratynowego prostowania włosów i ich głębokiej odbudowy.

Na czym polega zabieg trwałego keratynowego prostowania włosów i ich odbudowy?
Trwałe keratynowe prostowanie i odbudowa włosów to zabieg polegający na przywróceniu włosów do ich naturalnego zdrowego stanu, ich trwałym i naturalnym wyprostowaniu oraz eliminacji puszenia się. Efekt to proste, zdrowe i lśniące włosy nawet przez 4 miesiące. Zabieg trwałego keratynowego prostowania włosów i ich odbudowy wykonywany jest przez przeszkolonych stylistów przy użyciu profesjonalnych preparatów zawierających m.in. aktywną keratynę.

Jaka jest różnica pomiędzy zabiegiem trwałego keratynowego prostowania włosów i ich odbudowy a innymi metodami prostowania włosów np. płukankami, prostowaniem chemicznym, prostowaniem metodą japońską?
Zabieg trwałego keratynowego prostowania włosów i ich odbudowy jest zabiegiem naturalnym, w trakcie którego wykorzystywany jest naturalny budulec włosa – keratyna. Inne metody prostowania włosów to procesy chemiczne, podczas których wykorzystywane są zaawansowane substancje chemiczne. Zabieg trwałego keratynowego prostowania włosów i ich odbudowy przywraca strukturę włosa do naturalnego zdrowego stanu oraz nadaje mu wyprostowaną formę w naturalny sposób. Inne metody uzyskują efekt prostych włosów poprzez chemiczne zniszczenie naturalnej struktury włosa i takież utrwalenie nowej. Zabieg trwałego keratynowego prostowania włosów i ich odbudowy daje efekty widoczne nawet przez 4 miesiące, podczas gdy efekty innych metod mogą zanikać już po kilku zmyciach włosów. Zabieg trwałego keratynowego prostowania włosów i ich odbudowy  - oprócz eliminacji skrętu włosa i puszenia – ma również głębokie działanie regeneracyjne. Keratyna wraz z innymi składnikami aktywnymi m.in. wyciągami z roślin, antyoksydantami, witaminami, kwasami tłuszczowymi przywraca włosy do naturalnego zdrowego stanu, czego dowodem jest ich połysk i miękkość. Inne metody pogarszają stan zdrowia włosów.

Jak długo działa zabieg trwałego keratynowego prostowania włosów i ich odbudowy?
Działanie zabiegu trwałego keratynowego prostowania włosów i ich odbudowy utrzymuje się do 4 miesięcy Maksymalny czas działania zabiegu zapewni regularne stosowanie szamponu bez chlorku sodu oraz mleczka odżywiającego lub maski bez chlorku sodu.

Czy zabieg trwałego keratynowego prostowania włosów i ich odbudowy może być stosowany na każdym rodzaju włosów?

Tak, zabieg trwałego keratynowego prostowania włosów i ich odbudowy może być stosowany na każdym rodzaju włosów niezależnie od:
- długości włosów
- wcześniejszego poddawania włosów zabiegom chemicznym, (koloryzacji, rozjaśnianiu, prostowaniu chemicznemu)
- niepoddawania włosów żadnym zabiegom chemicznym (tzw. włosy dziewicze)
- naturalnych preferencji włosów m.in. do skrętu i puszenia się

Czy zabieg trwałego keratynowego prostowania włosów i ich odbudowy może być stosowany na włosach osłabionych lub wręcz zniszczonych?
Tak, zabieg trwałego keratynowego prostowania włosów i ich odbudowy może być stosowany nawet na włosach bardzo zniszczonych np. koloryzacją, rozjaśnianiem, częstą stylizacją przy użyciu prostownicy. Im bardziej włosy zniszczone, tym bardziej widoczny będzie efekt prostowania oraz odbudowy i tym dłużej się utrzyma.

Czy zabieg trwałego keratynowego prostowania włosów i ich odbudowy sprawdza się także na włosach niepoddawanych żadnym procesom chemicznym?

Tak, zabieg trwałego keratynowego prostowania włosów i ich odbudowy sprawdza się także na włosach niepodawanych wcześniej żadnym procesom chemicznym (tzw. włosach dziewiczych). Efekty będą jedynie mniej widoczne niż na włosach np. koloryzowanych, rozjaśnianych lub prostowanych chemicznie. Pełne efekty zabiegu na włosach dziewiczych będą widoczne po drugim lub trzecim jego powtórzeniu.

Czy zabieg trwałego keratynowego prostowania włosów i ich odbudowy można zastosować na włosy prostowane metodą japońską?
Tak, zabieg można zastosować na włosach prostowanych wszelkimi metodami, w tym metodą japońską.

Czy po zabiegu trwałego keratynowego prostowania włosów i ich odbudowy można farbować włosy?
Tak, po zabiegu trwałego keratynowego prostowania włosów i ich odbudowy można koloryzować włosy. Dla najlepszego efektu zlecamy, aby koloryzację wykonać nie wcześniej niż 2 tygodnie po zabiegu.

Czy przed zabiegiem trwałego keratynowego prostowania włosów i ich odbudowy można farbować włosy?

Tak, można koloryzować włosy przed zabiegiem trwałego keratynowego prostowania i odbudowy. Dla najlepszego efektu zlecamy, aby koloryzację wykonać 2 tygodnie przed zabiegiem.

Czy po zabiegu trwałego keratynowego prostowania włosów i ich odbudowy trzeba przestrzegać jakiś szczególnych zaleceń?
Tak, do czasu pierwszego mycia włosów po zabiegu trwałego keratynowego prostowania włosów i ich odbudowy:
- nie mocz włosów, nie wykonuj czynności mogących powodować pocenie
- nie spinaj włosów w kucyk, nie używaj spinek i opasek, noś włosy rozpuszczone
- nie stosuj żadnych produktów stylizacyjnych

Kiedy wykonać pierwsze mycie włosów po zabiegu trwałego keratynowego prostowania włosów?
Pierwsze mycie włosów wykonaj nie wcześniej niż 48 godzin po zabiegu trwałego keratynowego prostowania włosów i ich odbudowy SUNLISS. Do pierwszego mycia użyj szamponu do codziennej pielęgnacji bez chlorku sodu oraz mleczka odżywiającego bez chlorku sodu. Aby przedłużyć i zoptymalizować działanie zabiegu regularnie używaj szamponu bez chlorku sodu oraz mleczka odżywiającego bez chlorku sodu.

Dlaczego po zabiegu trwałego keratynowego prostowania włosów i ich odbudowy muszę odczekać 48 godzin, aby umyć włosy?
Pierwsze mycie włosów jest wykonywane 48 godzin po zabiegu trwałego keratynowego prostowania włosów i ich odbudowy, aby włosy w pełni zaabsorbowały wprowadzone do nich substancje aktywne i zabieg został utrwalony. Wcześniejsze umycie włosów może skrócić lub wyeliminować efekt zabiegu.

Co zrobić, jeśli w ciągu pierwszych 48 godzin po zabiegu trwałego keratynowego prostowania i odbudowy włosy zawilgną lub zamokną?
Jeśli włosy zawilgną lub zamokną w ciągu pierwszych 48 godzin po zabiegu trwałego keratynowego prostowania i odbudowy natychmiast wysusz je i wyprostuj prostownicą (dokładnie w tej kolejności). Jeśli to możliwe, skorzystaj z pomocy stylisty, który wykonał zabieg trwałego keratynowego prostowania włosów.

Dlaczego podczas pierwszych 48 godzin po zabiegu trwałego keratynowego prostowania i odbudowy nie można spinać włosów w kucyk, używać spinek i opasek oraz stosować produktów do stylizacji (np. lakieru, pianki, żelu)?
Ponieważ mogą one ograniczyć absorpcję substancji aktywnych zawartych w produktach i ograniczyć lub wyeliminować efekt zabiegu. Mogą również utrwalić cechy włosa w jego niepożądanej formie (np. skręcie, przełamaniu, wygięciu, z efektem puszystości).

Czy po zabiegu trwałego keratynowego prostowania włosów i ich odbudowy można spinać włosy w kucyk, używać spinek i opasek oraz stosować produkty do stylizacji?

Tak, po pierwszym myciu włosów po zabiegu trwałego keratynowego prostowania i odbudowy można spinać włosy w kucyk, używać spinek i opasek oraz stosować produkty do stylizacji.

Czy po zabiegu trwałego keratynowego prostowania i odbudowy włosów można kąpać się w morzu lub basenie?
Tak, po pierwszym myciu włosów po zabiegu trwałego keratynowego prostowania i odbudowy można kąpać się w morzu i basenie.

Czy można poddawać się zabiegowi trwałego keratynowego prostowania włosów i ich odbudowy co miesiąc?
Tak, minimalny odstęp pomiędzy kolejnymi zabiegami trwałego keratynowego prostowania włosów i ich odbudowy  wynosi 15 dni. Częste ponawianie zabiegów jest zalecane w przypadku konieczności wykonania głębokiej odbudowy włosów.

Czy przed zabiegiem trwałego keratynowego prostowania włosów i ich odbudowy można obciąć włosy?

Tak, przed zabiegiem trwałego keratynowego prostowania włosów i ich odbudowy można obciąć włosy. Zalecamy jednak, aby zrobić to po pierwszym myciu włosów, gdyż wówczas cięcie będzie lepiej dopasowane do nowych cech włosów (m.in. skrętu i objętości).

Czy każdy fryzjer może wykonać zabieg trwałego keratynowego prostowania włosów i ich odbudowy?

Nie, jedynie doświadczeni profesjonalni fryzjerzy po odbyciu odpowiedniego szkolenia.
Copyright © www.PasjonaciFryzjerstwa.pl 2014-2025
Witryna korzysta z cookies.
Wróć do spisu treści