Salon fryzjerski Biala Podlaska - fryzjer - barber : Pasjonaci Fryzjerstwa

Przejdź do treści

Decydując się na zabieg w naszym salonie akceptujesz warunki ogólne – niniejszy regulamin salonu.

 
1) Godziny otwarcia Salonu Pasjonaci Fryzjerstwa :
 
Pon-pt- 8.30 -17.00 , Sobota-8.00-14.00. W dniu świątecznym ustawowo wolne od pracy , salon będzie nieczynny.
 
Istnieje możliwość umówienia się w taki dzień, doliczamy wówczas 100% wartości usługi.
 
2) Warunkiem wykonania pełnej usługi jest punktualne przyjście na wizytę (ewentualne spóźnienia bez poinformowania nas o tym telefonicznie akceptowane są tylko do 15 min., po umówionym terminie – każdy przypadek rozpatrujemy indywidualnie istnieje możliwość odstąpienia od tej reguły).
 
W przypadku spóźnienia nie gwarantujemy pełnego wykonania usługi , w niektórych przypadkach spóźnienia oznacza brak wykonanej usługi. Usługa przepada , również gdy klient korzysta z karty stałego klienta.
 
3) Zakup usługi w Salonie fryzjerskim Pasjonaci Fryzjerstwa jest równoznaczny ze złożeniem przez klienta oświadczenia , iż nie ma żadnych przeciwwskazań zdrowotnych do korzystania z usług oferowanych przez Salon, poddaję się zabiegom własnej  nieprzymuszonej woli, oraz zapoznał się z cennikiem, niniejszym regulaminem i akceptuje jego warunki. Za ewentualne konsekwencje klient będzie ponosił własną odpowiedzialność.
 
4) Zakres pracy i zużytych kosmetyków zależy od indywidualnej predyspozycji oraz potrzeb klienta , co ma wpływ na CENĘ końcową.
 
5) Salon fryzjerski Pasjonaci Fryzjerstwa po wykonaniu usługi nie odpowiada za stan włosów klientów w przypadku nieprawidłowej pielęgnacji i doboru złych kosmetyków.
 
6) W przypadku gdy klient  nie stawi się na umówioną wizytę bez wcześniejszego uprzedzenia, przy umawianiu kolejnej poproszony zostanie o dokonanie przedpłaty, która przepada z chwilą niestawienia się na umówioną wizytę.
 
7) Z karty stałego klienta korzystać może tylko osoba której została wydana, zabrania się korzystania z niej osobom trzecim. Promocje zawarte w karcie stałego klienta realizujemy w postaci usługi, nie można ich wymienić na gotówkę.
 
8) Jeżeli osoba dysponująca bonem upominkowym nie przyjdzie na umówioną wizytę i nie poinformuje o swojej nieobecności , salon traktuje to jako usługę zrealizowaną. Nie dopuszcza się możliwości zwrotu gotówki za zakupiony bon. Bonów nie wymieniamy na gotówkę. Czas na jego realizację wynosi 1 rok od chwili zakupu.
 
9) Na terenie Salonu Pasjonaci Fryzjerstwa zakazane jest:
 
* palenie papierosów i zażywanie środków odurzających
 
* wnoszenie i spożywanie napojów alkoholowych
 
* głośne i niekulturalne zachowanie
 
10) Udostępnienie danych osobowych, numerów telefonów przez klientów przy rejestracji jest równoznaczne ze zgodą na przetwarzanie danych przez Salon fryzjerski Pasjonaci Fryzjerstwa zgodne obowiązującym prawem. Powyższe dane służyć mogą tylko i wyłącznie do obsługi klienta i kontaktowania się w celu obsługi rezerwacji i układania terminarzu Salonu fryzjerskiego Pasjonaci Fryzjerstwa.
 
11) Ceny zawarte w naszym cenniku i na stronie internetowej nie są ofertą handlową, mogą ulec zmianie. Salon fryzjerski Pasjonaci Fryzjerstwa nie ponosi odpowiedzialności za to, że klient nie zapoznał się z cennikiem salonu i usługami wchodzącymi w zamawiany pakiet usług.
 
12) Nasze promocje i rabaty nie łączą się.
 
13) Za przedmioty pozostawione na terenie Salonu fryzjerskiego Pasjonaci Fryzjerstwa salon nie ponosi żadnej odpowiedzialności.
 
14) Za usługi świadczone w Salonie fryzjerskim Pasjonaci Fryzjerstwa płatności można dokonać gotówką i kartą.
 
15) Ewentualne skargi , wnioski i zażalenia prosimy kierować do właściciela salonu osobiście lub telefonicznie. Reklamacje rozpatrywane są do 7 dni od daty wykonania usługi.
Copyright © www.PasjonaciFryzjerstwa.pl 2014-2025
Witryna korzysta z cookies.
Wróć do spisu treści